MKS MAZUR EŁK - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Mazur pokonuje Start Działdowo !

• autor: MazurDoro, 2010-10-04 21:19

Kolejny wyjazd gdzie drużyna Mazura jedzie w 11 zawodników, lecz to nie przeszkodziło zawodnikom z Ełku wygrać meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2 (0:2). Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy pojechali i zostawili zdrowie na boisku, bez nich ten mecz nie zakończyłby się takim wynikiem, wielkie dzięki.

I połowa:

Zawodnicy Mazura zaczynają to spotkanie. Przemek Strychalski przedziera się prawą stroną boiska, lecz piłkę zablokował jeden z zawodników z Działdowa. Następną dogodną akcję miał Łukasz Doroszko, jednak strzał niecelny. Dochodzi 25 minuta spotkania Szeszko podaje do Łukasza Doroszko ten ogrywa dwóch przeciwników i został sfaulowany w polu karnym, sędzia pokazuje na jedenasty metr. Do piłki podchodzi Łukasz Sobczak, jednak przestrzela. Dobiega 35 minuta spotkania Doroszko podaje do Szeszka ten przyjmuję piłkę, ogrywa zawodnika i jest faulowany w polu bramkowym, mamy kolejnego karnego. Do piłki tym razem podchodzi Szeszko. Strzela i mamy 0:1 dla Mazura. Kolejną dogodną sytuację ełczanie mieli w 40 minucie gdzie po dośrodkowaniu Strychalskiego piłkę do siatki "wpakował" Sobczak Łukasz, lecz sędzia podnosi chorągiewkę. W około 42 minucie  prostopadłą piłkę od Sobczaka dostaje Szeszko ten ograł dwóch obrońców z Działdowa, a nastepnie bramkarza i trafia do pustej bramki. Mamy już 0:2 dla gości. Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

II połowa:

Rozpoczynają gospodarze. Przez prawie całą połowę gra toczyła się w środku boiska. Mazur miał trzy dogodne sytuacje gdzie Szeszko i Cichy mylili się w sytuacji sam na sam. W 35 minucie po błędzię obrony gospodarze strzelają gola. Mamy 1:2, wynik nie zmienił się do końca spotkania.

Autor: Treść:pozostało znaków:

MKS Mazur EłkCWKS Węgoria Węgorzewo
MKS Mazur Ełk 1:0 CWKS Węgoria Węgorzewo
2010-10-09, 13:00:00

oceny zawodników »

MKS Polonia Lidzbark Warmiński 3:3 OKS 1945 Olsztyn
KS Płomień Ełk 0:1 MKS Mazur Ełk
CWKS Węgoria Węgorzewo 3:1 KKS Warmia Olsztyn
KS Start Działdowo 2:1 GKS Mamry Giżycko

Co sądzisz o pracy trenera Konopko z juniorami ełckiego Mazura?